Balte levněji
o obalech bez obalu

optimalizujte svoje náklady na balení

Balte levněji!

Balte levněji!

Samotný název tohoto webu je zároveň i naším cílem. Tento web je primárně určen všem, kteří se průmyslovým balení, byť jen okrajově, zabývají – nákupčím, obalovým technikům, pracovníkům logistiky a expedice, výrobním pracovníkům, majitelům firem apod. Chceme odhalovat všechna zákoutí průmyslového balení, představovat trendy a novinky a hlavně ukazovat cestu, jak balit levněji avšak nikoli na úkor kvality balení a ochrany produktů. Budeme Vám přinášet pravidelné články a praktické příklady, které Vám pomohou ukázat možnosti úspor (nejen) v rámci balení.

Společnost TART působí v oboru průmyslového balení 25 let, během níž se vypracovala na lídra v oboru. Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme obaly a obalové materiály pro více jak 3 000 zákazníků nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Německu, Rakousku, Maďarsku a dalších zemí Evropy. 

Dnes a denně se setkáváme se zákazníky, kteří vnímají obal pouze jako „nutné zlo“ a jejichž hlavním požadavkem je, aby byly co „nejlevnější“. Bohužel tato honba za líbivou cenou vede často k vyšším nákladům na balení, nekvalitním obalům, špatně chráněnému zboží, reklamacím, časovým ztrátám při balení atd. Proto jsme se rozhodli spustit tento web a podělit se s Vámi o naše dlouholeté praktické zkušenosti a znalosti. 

Věřím, že web Balte levněji Vám pomůže rozšířit znalosti o obalech a balení a ukáže cestu, jak snížit náklady.

Zajímavé čtení Vám přeje

Adam P.

© BALTE LEVNĚJI 2014, všechna práva vyhrazena  |   Zásady používání cookies    Nastavení cookies    Zásady ochrany osobních údajů  |  vytvořil Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net