Balte levněji
o obalech bez obalu

optimalizujte svoje náklady na balení

Blog


Kupujte drahé stretch fólie!

Nebojte se, nezbláznila jsem se a ani nechci nikoho nabádat k nesmyslnému utrácení za stretch fólie. Právě naopak! Chci Vám dokázat, že nákupem dražších stretch fólií můžete ušetřit nemalé náklady na balení. Nevěříte? Tak čtěte dál.

čístKupujte drahé stretch fólie!

Balte levněji – do krabice (1)

Ze své praxe, nenabízím konkrétní příklad toho jak zabalit konkrétní výrobek levněji, ale pár zásad, které vedou k tomu, jak dosáhnout všeobecně levnějšího balení v oblasti kartonáže (ale nejen té). První zásada zní:

Balte do správné vlnité lepenky (správného obalového materiálu)

čístBalte levněji – do krabice (1)

Kdy se vyplatí koupit ovinovací stroj?

Investice do balicí technologie nebývají malé. Jak poznat, kdy se vyplatí a kdy ne? Jaká je návratnost? Na co si dát při nákupu pozor? Rozhodnutí o koupi balicí technologie by měla předcházet analýza současného a budoucího stavu a zdopovězení alespoň základních otázek. V mém článku najdete pár rad a příkladů, které Vám s rozhodnutím o koupi balicího stroje mohou pomoci.

čístKdy se vyplatí koupit ovinovací stroj?

FachPack 2015

Tak má vypadat veletrh! FachPack 2015 ukázal, že i v dnešní "on-line" době má smysl účastnit se veletrhu, ať už jako vystavovatel nebo jako návštěvník. V letošním roce byl veletrh v Norimberku největší ve své historii. S 1 568 vystavovateli a s bezmála 35 000 návštěvníky šlo opravdu o důstojné setkání obalářů.

čístFachPack 2015

© BALTE LEVNĚJI 2014, všechna práva vyhrazena  |   Zásady používání cookies    Nastavení cookies    Zásady ochrany osobních údajů  |  vytvořil Kurzor, s.r.o.

Kurzor.net